Budżet Obywatelski 2025

„Szczęśliwa Trzynastka - projekt nr 8”

BUDŻET OBYWATELSKI 2025
„Szczęśliwa Trzynastka - projekt nr 8”

Szanowni Państwo,

zachęcamy serdecznie wszystkich rodziców, uczniów oraz absolwentów Szkoły Podstawowej nr 13, jak również mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego do wzięcia udziału w głosowaniu w ramach Budżetu Obywatelskiego 2025.
 Wśród projektów zgłoszonych do tegorocznego budżetu znajdziecie Państwo wiele interesujących projektów. Z całego serca prosimy jednak w imieniu całej społeczności szkolnej, abyście Państwo zagłosowali na projekt oświatowy nr 8 „Teren lekkoatletyczny z siłownią zewnętrzną przy Szkole Podstawowej nr 13 im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim”.

Dlaczego warto zagłosować na nasz projekt?
  • jesteśmy małą szkołą, która wielokrotnie przegrywała w głosowaniu na Budżet Obywatelski ze względu na niewielką ilość uczniów, a co za tym idzie - niewielką ilość głosów;
  • z naszego projektu będą korzystać, nie tylko uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13, ale również mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego.

Głosowanie trwa: 9 - 23 września 2024 r,
Głosuj na: https://piotrkowtrybunalski.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski