I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ADAMA MICKIEWICZA

I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski(2)
Szkolne eliminacje...
Drodzy Uczniowie, chcąc wziąć udział w w.w konkursie musicie nauczyć się recytować dowolny wiersz Adama Mickiewicza, wystąpienie nie może być dłuższe niż 3 minuty, konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-4 oraz 5-8, ponadto trzeba przesłać nagranie wystąpienia na Messenger do pani Moniki Chyli, która wraz z jury wyłoni trzech kandydatów z każdej kategorii wiekowej (czas do 1 czerwca) i wówczas będziecie mogli powalczyć o nagrody i zaszczytne miejsca w eliminacjach międzyszkolnych, uprzednio dopracowując swe wystąpienie pod okiem nauczycielki na kole teatralnym. Finał 10 czerwca. Informacja o laureatach i wręczenie nagród kilka dni później. Gorąco zachęcam, można sobie poprawić ocenę z języka polskiego i zdobyć atrakcyjne nagrody.