Piknik szkolny za nami...

Działo się!
Ogłaszamy, że Piknik szkolny już za nami – działo się! Na wszystkich uczniów naszej szkoły czekała dzisiaj moc atrakcji… począwszy od tych kulinarnych: pyszne ciasta i kiełbaski z grilla, a na zabawach z harcerzami skończywszy. W przyjemnej atmosferze uczestnicy Pikniku spędzali czas w strefie relaksu na robieniu tatuaży i warkoczyków oraz w kąciku czytelniczym. Najmłodsi szaleli na dmuchańcach, natomiast tych starszych przyciągnęły pokazy Jednostki Strzeleckiej i WOPR. Jednym z punktów programu była prezentacja dorobku artystycznego naszych uczniów czyli szkolny konkurs „Mam talent”. W kategorii wiekowej klasy I-II najlepsza okazała sie Marysia Szewczyk, Ada Cwiklinska była najlepsza w kategorii klasy IV, a wśród uczniów klas V-VI pierwsze miejsce wywalczyła Edyta Jurdzak. Nagrodę Grand Prix z rąk pani dyrektor Magdaleny Majos odebrała Joanna Gałkowska.

Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom, dzięki którym udało się zorganizować festyn:
  • Ośrodkowi Sportu i Rekreacji,
  • I Środowiskowemu Szczepowi Harcerskiemu Matecznik,
  • Jednostce Strzeleckiej 1031,
  • Klubowi Aikido – Defence,
  • Rejonowemu Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu
Dziękujemy za ufundowanie nagród:
  • Szkole pływania Flaming (Agnieszka Bystrzanowska-Wróbel)
  • Grupie Transportowej (Marta Macherowska i Michał Macherowski)
  • Firmie Klimostrefa (Przemysław Skrzypczyk)
  • Sali bankietowej Chylanka
  • Cukierni Słodkie Ego
  • Cichym sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego wydarzenia.
Z całego serca DZIĘKUJEMY!!!!

Organizatorzy: Monika Chyla, Anna Sima, Izabela Pietras, Małgorzata Adamowicz, Katarzyna Pielużek, Joanna Nowak, Katarzyna Skrzypczyk, Anna Gronowska-Świech, Izabela Wojtasik