"STOP SMOGOWI - CZAS NA ZMIANY"

Zrzut ekranu
XVIII ekologiczna sesja popularnonaukowa...
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII ekologicznej sesji popularnonaukowej pt „Stop smogowi- czas na zmiany!”. Organizatorem sesji był Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
            Uczestnicy sesji (indywidualnie i drużynowo) przygotowali prezentacje multimedialne oraz filmy prezentujące przykłady i pomysły działań proekologicznych w regionie, najbliższej okolicy albo konsekwencje postępowania szkodliwego dla natury. 12 uczniów naszej szkoły wykonało 7 prac konkursowych (3 filmy oraz 4 prezentacje multimedialne).
Filmy wykonali uczniowie z klas VII a, VII c oraz VII e:
1.     Damian Góra
2.     Piotr Leman
3.     Helena Adamus
       Joanna Górska
       Oliwia Kacalak
       Alicja Mianowska
       Zuzanna Olejnik
Prezentacje multimedialne wykonali uczniowie z klas VII b, VII c oraz VII d:
1.     Nikola Magiera
       Julia Omonkowska
2.     Wiktoria Szymczyk
3.     Miłosz Misztela
4.     Antoni Sadowski

Prace, które nagrodzono i zaprezentowano w formie online na stronie www.wodn.piotrkow.pl to film Piotra Lemana, oraz prezentacje multimedialne Wiktorii Szymczyk oraz Antoniego Sadowskiego. Piotr Leman otrzymał Nagrodę specjalną Dyrektora WODN w Piotrkowie Trybunalskim oraz Nagrodę specjalną Dyrektora ZSP i PO-W nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.

Gratulujemy nagrodzonym!
Opiekun: Agata Michalec