Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Rozdanie świadectw
Po miesiącach wytężonej pracy 23 czerwca nadszedł czas na upragniony wypoczynek. Punktualnie o godzinie 8:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez panią dyrektor Magdalenę Majos i wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce i stuprocentową frekwencję. Podziękowania również zostały złożone Rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. Po części oficjalnej, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.