VI Mityng Lekkoatletyczny Polanik Cup

Lekkoatleci z "Trzynastki"
VI Mityng Lekkoatletyczny Polanik Cup
Lekkoatleci z "Trzynastki"

W dniu 18 czerwca 2023 r. na Stadionie Miejskim Concordia odbył się VI Polanik Cup Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka. Zawody powróciły po czteroletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid. Gościem specjalnym tegorocznego mityngu lekkoatletycznego był wyjątkowy polski sportowiec - Konrad Bukowiecki - Halowy Mistrz Europy i Wicemistrz Europy w pchnięciu kulą. Nagrody dla zwycięzkich lekkoatletów wręczali: prezydent Krzysztof Chojniak, prezydent Andrzej Kacperek, prezes firmy Polanik Dariusz Szczepanik oraz nasz mistrz Konrad Bukowiecki.

Naszą szkołę reprezentowali:
  • Edyta Jurdzak /kl. VIB/ - I miejsce w pchnięciu kulą
  • Nadia Urbaniak /kl. VIC/ - I miejsce w biegu na 400 m
  • Julia Królikiewicz /kl. VB/ - II miejsce w biegu na 400 m
  • Mateusz Matusiak /kl. VIB/ - II miejsce w biegu na 400m
  • Filip Chrząstek /kl. VIB/ - III miejsce w biegu na 400m
oraz Maria Matusiak /kl. VB/, Dominik Kościański /kl. IVB/ i Wioleta Jurdzak /kl. IB/

Drodzy uczniowie, jak widzicie nasi lekkoatleci z "Trzynastki", to doskonały przykład na to, że można się uczyć i jednocześnie realizować swoje pasje.

Gratulujemy startu i sukcesu naszym lekkoatletom, życząc im wytrwałości w dążeniu do celu. Jesteśmy z Was dumni!

Nauczyciele wychowania fizycznego