Wycieczka edukacyjna do Parku Belzackiego

Dnia 10 czerwca uczniowie klas drugich odbyli edukacyjną wycieczkę do Parku Belzackiego.
Wyjście było zorganizowane w ramach lekcji przyrody i wychowania fizycznego, co pozwoliło połączyć naukę o przyrodzie z aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu. Uczniowie mieli okazję poznać różnorodność flory i fauny parku, dowiedzieli się, jakie gatunki drzew i krzewów rosną w okolicy, oraz jakie zwierzęta można spotkać w ich naturalnym środowisku.
Lekcja wychowania fizycznego odbyła się na siłowni, gdzie dzieci uczestniczyły w różnych ćwiczeniach i zabawach ruchowych. Aktywność na świeżym powietrzu pozwoliła dzieciom nie tylko wzmocnić kondycję fizyczną, ale także doskonalić umiejętności współpracy i zdrowej rywalizacji.
Wyjście było nie tylko wartościowym doświadczeniem edukacyjnym, ale również doskonałą okazją do integracji klas.