WYCIECZKI INTEGRACYJNE

203390757_542984183394602_512715037052969424_n
Humor i dobra zabawa...
W środę 23 czerwca klasa VIa wraz z wychowawcą Katarzyną Skrzypczyk i rodzicami spacerowala z instruktorem Nordic Walking Panem Tomaszem Gajdą po Lesie Wierzejskim. Razem z rodzicami bawili się wspaniale.

W poniedziałek 21 czerwca klasa VIIE wraz z wychowawcą Izabellą Remisz integrowali się na piotrkowskim kąpielisku Słoneczko. Piękna pogoda sprzyjała wspólnej zabawie i zacieśnianiu relacji. Uczniowie ćwiczyli na siłowni zewnętrznej, grali w piłkę siatkową, plażowali grając w kalambury oraz karmili kaczki brodząc w wodzie. Takich dni mogłoby być więcej w kalendarzu szkolnym.

We wtorek 15 czerwca 2021 r. uczniowie klasy VIIA z wychowawcą Małgorzatą Adamowicz i opiekunem Łukaszem Eksmanem uczestniczyli w wycieczce integracyjnej. Był to czas na odbudowanie relacji po zdalnym nauczaniu, na integrację i wspólną zabawę, a tej było wiele… były gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka), badminton, skoki na trampolinie, rzuty lotkami, a na koniec wspólne grillowanie.

Galeria zdjęć:
- zdjęcia nr 1 do nr 7 - wycieczka klasy 6a, zdjęcia nr 8 do nr 22 - wycieczka klasy 7a, zdjęcia nr 23 do nr 30 - wycieczka klasy 7e