Świetliczaki w świecie Lego

EC7791BE-5019-4243-934D-50EAD4140ADD
Warsztaty w MBP
ŚWIETLICZAKI W ŚWIECIE LEGO,®️
W dniu 24.01.2024r. nasze kochane Świetliczaki pod opieką p. Magdaleny Prokop oraz p. Doroty Barczak wybrały się na Warszataty LEGO®️ do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim. Bazując na uniwersalnej popularności klocków LEGO® zajęcia dostarczyły dzieciom najwyższej jakości zabawy edukacyjnej. Radości nie było końca, kiedy z każdą minutą powstawały z klocków niesamowite konstrukcje. Był to niesamowity czas zabawy z kreatywnym wykorzystaniem tych malutkich, kolorowych elementów jakim są Klocki LEGO®️ Wykorzystywane zestawy klocków były dopasowane do wieku i możliwości uczestników, co sprzyjało rozwojowi sprawności manualnej, myślenia przestrzennego i organizacji czasu oraz miejsca pracy. Konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwoliła uczestnikom zajęć rozwinąć umiejętności społeczne i komunikacyjne. Atmosfera zajęć była wyjątkowa...
Serdecznie dziękujemy