Tegoroczny Dzień Dziecka spędziliśmy aktywnie, radośnie i w doskonałej atmosferze. Pogoda dopisała, dzięki czemu mogliśmy w pełni cieszyć się przygotowanymi atrakcjami na świeżym powietrzu.
Uczniowie wzięli udział w klasowych konkurencjach sportowych, które dostarczyły wielu pozytywnych emocji, uśmiechu i dobrej zabawy. Nie zabrakło zdrowej rywalizacji, współpracy oraz wzajemnego dopingu. Każda klasa miała okazję wykazać się sprawnością, zaangażowaniem i sportowym duchem.
Najważniejsza była jednak wspólna zabawa, integracja i radość z aktywnego spędzania czasu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za energię, entuzjazm i wspaniałą atmosferę, która towarzyszyła nam przez cały dzień.
Pierwsze miejsce wywalczyła klasa VIIb :)
Najważniejsza była jednak wspólna zabawa, integracja i radość z aktywnego spędzania czasu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za energię, entuzjazm i wspaniałą atmosferę, która towarzyszyła nam przez cały dzień.
Pierwsze miejsce wywalczyła klasa VIIb :)