Nasza szkoła miała przyjemność uczestniczyć w Jarmarku Trybunalskim 2026, gdzie w ramach Miasteczka Edukacyjnego prezentowaliśmy ofertę naszej placówki!
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, rozmawiali z nami i brali udział w przygotowanych atrakcjach. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z mieszkańcami i wspólnie spędzić ten wyjątkowy czas.
Z roku na rok stoiska placówek oświatowych są coraz piękniejsze i bardziej kreatywne. Również nasza szkoła przygotowała wiele niespodzianek dla odwiedzających. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy z nagrodami, które dostarczyły uczestnikom mnóstwo radości i dobrej zabawy.
Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i zainteresowanie naszą szkołą. Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, jak wiele możliwości oferujemy naszym uczniom.
Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń i – być może – już we wrześniu w murach naszej szkoły!
Z roku na rok stoiska placówek oświatowych są coraz piękniejsze i bardziej kreatywne. Również nasza szkoła przygotowała wiele niespodzianek dla odwiedzających. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy z nagrodami, które dostarczyły uczestnikom mnóstwo radości i dobrej zabawy.
Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i zainteresowanie naszą szkołą. Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, jak wiele możliwości oferujemy naszym uczniom.
Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń i – być może – już we wrześniu w murach naszej szkoły!