Tak też było dnia 2 grudnia 2026 r. na XVII Powiatowym Turnieju Recytatorskim, gdzie uczennica klasy VIII C Joanna Gałkowska, przygotowywana przez p. Monikę Chylę, wyrecytowala "Sentymentalną epistołę" Juliana Tuwima, zapewniajac sobie WYRÓŻNIENIE.
A łatwo nie było, gdyż "Na fali Skamandrytów" dało się ponieść bardzo wielu młodych recytatorów.
Jesteśmy dumni
Jesteśmy dumni