Alicja Banaszczyk, uczennica klasy VIIIb awansowała do finału Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
To prestiżowe wyróżnienie jest świadectwem jej niezwykłej pracowitości, talentu oraz dojrzałości humanistycznej. Jest również powodem do dumy dla jej opiekuna merytorycznego p. Moniki Chyli oraz całej społeczności szkolnej, która z uznaniem obserwuje rozwój jej pasji i kompetencji.
Serdecznie gratulujemy tego imponującego osiągnięcia i życzymy powodzenia w nadchodzącym etapie finałowym, wierząc, że jej dotychczasowe zaangażowanie i determinacja przyniosą kolejne sukcesy i zostanie laureatem.
Serdecznie gratulujemy tego imponującego osiągnięcia i życzymy powodzenia w nadchodzącym etapie finałowym, wierząc, że jej dotychczasowe zaangażowanie i determinacja przyniosą kolejne sukcesy i zostanie laureatem.