BEZPIECZNY W SIECI

Zajęcia z pedagogiem szkolnym oraz funkcjonariuszem policji
Dnia 4 lutego odbyły się kolejne zajęcia z pedagogiem szkolnym, na których uczniowie dyskutowali na temat: Bezpieczny w sieci. Przedstawiony został film, na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą Internet. Ponadto na zajęcia zaproszona została pani funkcjonariusz policji, która poprowadziła krótką prelekcję na temat: Nie ufaj obcym. Na zajęciach tych uczniowie poznali jak należy się bronić w takich sytuacjach, odgrywali rożne role społeczne w oparciu o scenki dramowe. Celem tych zajęć było przede wszystkich uświadomienie dzieci i młodzieży przed niebezpieczeństwem, jakie może stanowić kontakt z nieznajomą osobą.
Na podsumowanie zajęć pedagog szkolny wręczył dyplomy i książeczki za pięknie wykonane prace plastyczne i aktywny udział w zajęciach.