W sobotę, 14 marca 2026 r., w naszej szkole odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Była to doskonała okazja, aby przyszli uczniowie wraz z rodzicami mogli poznać naszą szkołę, jej atmosferę oraz bogatą ofertę edukacyjną.
Nauczyciele wspólnie z uczniami przygotowali wiele atrakcji i aktywności. W programie znalazły się m.in. zabawy matematyczne z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, ćwiczenia z języka angielskiego, pokazy w pracowni komputerowej, przedstawienie teatralne, quiz wiedzy o szkole oraz gry i zabawy ruchowe.
Na zakończenie spotkania dzieci zostały ugoszczone słodkim poczęstunkiem oraz otrzymały drobne pamiątki z wizyty w naszej szkole.
Dziękujemy wszystkim gościom za obecność i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że do zobaczenia już we wrześniu!
Na zakończenie spotkania dzieci zostały ugoszczone słodkim poczęstunkiem oraz otrzymały drobne pamiątki z wizyty w naszej szkole.
Dziękujemy wszystkim gościom za obecność i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że do zobaczenia już we wrześniu!