- rozstrzygnięcie konkursu.
Wzorem poprzednich lat, uczniowie klas VII i VIII wykonywali pod kierunkiem pani Moniki Strzeszyńskiej kalendarze adwentowe w języku niemieckim, które wzięły udział w konkursie. Dzięki temu mogli poszerzyć słownictwo z języka niemieckiego i popisać się talentem plastycznym. Uczniowie byli bardzo kreatywni. Wszystkie prace zasłużyły na pochwałę. Najładniejsze kalendarze wykonały : Hanna Strzelecka z kl.VII a i Zuzanna Przybył z klasy VII b.