W piątek 5 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w świątecznym wyjściu do kina Helios, gdzie każda grupa wiekowa obejrzała film dopasowany do swoich zainteresowań i możliwości.
Klasy I-IV obejrzały film „Powrót Świętego Mikołaja” – pełną humoru i ciepła opowieść, która wprowadziła najmłodszych w świąteczny nastrój oraz przypomniała, jak ważne jest okazywanie dobroci i niesienie pomocy innym.
Natomiast uczniowie klas V-VIII uczestniczyli w projekcji filmu „Świąteczna opowieść”. To bardziej refleksyjna, wzruszająca historia, skłaniająca starszych uczniów do przemyśleń o wartościach, relacjach i znaczeniu empatii w codziennym życiu.
Oba seanse podkreśliły, że święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi moment, by dostrzec wokół siebie osoby potrzebujące wsparcia.
Wyjscie zostało sfinansowany ze środków ogólnopolskiego programu ministerialnego „Wyjście z klasą”.
Dziękujemy!
#WyjscieZKlasa
Natomiast uczniowie klas V-VIII uczestniczyli w projekcji filmu „Świąteczna opowieść”. To bardziej refleksyjna, wzruszająca historia, skłaniająca starszych uczniów do przemyśleń o wartościach, relacjach i znaczeniu empatii w codziennym życiu.
Oba seanse podkreśliły, że święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi moment, by dostrzec wokół siebie osoby potrzebujące wsparcia.
Wyjscie zostało sfinansowany ze środków ogólnopolskiego programu ministerialnego „Wyjście z klasą”.
Dziękujemy!
#WyjscieZKlasa