Szkoła Podstawowa nr 13
im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim

„Oszczędzaj wodę, dbaj o przyrodę!”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =
W dniu 13.11.2024 r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej pt. „Oszczędzaj wodę, dbaj o przyrodę!”. Na uroczystym rozdaniu nagród gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Rady Osiedla „Armii Krajowej”, którzy ufundowali nagrody dla uczniów. Komisja konkursowa spośród 32 prac wybrała 16 najciekawszych. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach wiekowych. Nagrodzono następujących uczniów:
Kategoria I (uczniowie klas I- III)
 
I miejsce:        Wiktoria Segieda, kl. I a
II miejsce:      Wiktoria Ociepa, kl. II c
III miejsce:     Konrad Krajewski, kl. III a
 
 
Wyróżnienia:             Nadia Sitarz, kl. II c
                                   Julia Mazur, kl. II c
                                   Oliwia Lenart, kl. II c
                                   Małgorzata Haładaj, kl. I a
                                   Klaudia Nieśmiałek, kl. I a
                                   Miłosz Kupczyk, kl. I a
                                   Natan Lipa, kl. III a
                       
 
 
Kategoria II (uczniowie klas IV- VI)
 
I miejsce:     Julia Delipacy, kl. VI a
II miejsce:    Amelia Smolarek, kl. VI a
III miejsce:   Lena Krawiec, kl. VI b
 
Wyróżnienia:          Urszula Kamińska, kl. VI a
                              Oliwia Kitowska, kl. VI a
                              Liliana Sobierska, kl. V a
 
Gratulujemy!
Koordynatorzy konkursu:
Agata Michalec
Ewelina Najgebauer
powrót