W dniu 13.11.2024 r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej pt. „Oszczędzaj wodę, dbaj o przyrodę!”. Na uroczystym rozdaniu nagród gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Rady Osiedla „Armii Krajowej”, którzy ufundowali nagrody dla uczniów. Komisja konkursowa spośród 32 prac wybrała 16 najciekawszych. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach wiekowych. Nagrodzono następujących uczniów:
Kategoria I (uczniowie klas I- III)
I miejsce: Wiktoria Segieda, kl. I a
II miejsce: Wiktoria Ociepa, kl. II c
III miejsce: Konrad Krajewski, kl. III a
Wyróżnienia: Nadia Sitarz, kl. II c
Julia Mazur, kl. II c
Oliwia Lenart, kl. II c
Małgorzata Haładaj, kl. I a
Klaudia Nieśmiałek, kl. I a
Miłosz Kupczyk, kl. I a
Natan Lipa, kl. III a
Kategoria II (uczniowie klas IV- VI)
I miejsce: Julia Delipacy, kl. VI a
II miejsce: Amelia Smolarek, kl. VI a
III miejsce: Lena Krawiec, kl. VI b
Wyróżnienia: Urszula Kamińska, kl. VI a
Oliwia Kitowska, kl. VI a
Liliana Sobierska, kl. V a
Agata Michalec
Ewelina Najgebauer
I miejsce: Wiktoria Segieda, kl. I a
II miejsce: Wiktoria Ociepa, kl. II c
III miejsce: Konrad Krajewski, kl. III a
Wyróżnienia: Nadia Sitarz, kl. II c
Julia Mazur, kl. II c
Oliwia Lenart, kl. II c
Małgorzata Haładaj, kl. I a
Klaudia Nieśmiałek, kl. I a
Miłosz Kupczyk, kl. I a
Natan Lipa, kl. III a
Kategoria II (uczniowie klas IV- VI)
I miejsce: Julia Delipacy, kl. VI a
II miejsce: Amelia Smolarek, kl. VI a
III miejsce: Lena Krawiec, kl. VI b
Wyróżnienia: Urszula Kamińska, kl. VI a
Oliwia Kitowska, kl. VI a
Liliana Sobierska, kl. V a
Gratulujemy!
Koordynatorzy konkursu:Agata Michalec
Ewelina Najgebauer