Jak co roku, 11 listopada dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w miejskich obchodach Święta Niepodległości w Piotrkowie Trybunalskim.
Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w intencji Ojczyzny, po której uczestnicy przemaszerowali pod pomnik „Grobu Nieznanego Żołnierza”, gdzie złożono kwiaty i oddano hołd wszystkim walczącym o wolną Polskę
Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w intencji Ojczyzny, po której uczestnicy przemaszerowali pod pomnik „Grobu Nieznanego Żołnierza”, gdzie złożono kwiaty i oddano hołd wszystkim walczącym o wolną Polskę
Poczet Sztandarowy w składzie: Marysia Matusiak, Maja Szerszeń, Ala Banaszczyk, Michał Baryła oraz Artur Wojtasik.
Udział w obchodach był dla całej społeczności szkolnej wyrazem patriotyzmu, szacunku i wdzięczności wobec tych, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości.
Udział w obchodach był dla całej społeczności szkolnej wyrazem patriotyzmu, szacunku i wdzięczności wobec tych, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości.