Szkoła Podstawowa nr 13
im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim

Podsumowanie I półrocza - wręczenie odznak i nagród podczas szkolnego apelu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
W środę (25 lutego 2026r.) Pani Dyrektor Magdalena Majos podsumowała dotychczasową pracę uczniów, podkreślając ich zaangażowanie, systematyczność oraz liczne osiągnięcia edukacyjne. Podczas uroczystego apelu wręczyła wyróżnionym uczniom odznaki „Pilnego Ucznia” oraz „Wzorowego Ucznia” za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.
W trakcie spotkania zostały również wręczone nagrody za udział w konkursach przedmiotowych, m.in. „Najładniejszy kalendarz adwentowy w języku niemieckim”, Archimedes z języka angielskiego i matematyki, „Pejzaż zimowy”, „Check your English - a life skill”, „Christmas Picture Reading Story”, a także w konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski oraz bibliotekę szkolną:
„Zwierzę – mój przyjaciel”,
„Moje ferie”,
„Najładniej udekorowana klasa”.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów, rozwijania pasji oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów!
powrót