W ramach przedświątecznej inicjatywy przekazaliśmy własnoręcznie wykonane kartki świąteczne oraz drobne upominki do Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych Uczniów, do Podopiecznych DPS trafiły pełne ciepłych słów kartki oraz drobne podarki, które – mamy nadzieję – umilą im świąteczny czas i wywołają wiele uśmiechów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję, pokazując, jak wielkie serca ma nasza szkolna społeczność.
Razem możemy czynić dobro i sprawiać, że Święta są naprawdę wyjątkowe.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję, pokazując, jak wielkie serca ma nasza szkolna społeczność.
Razem możemy czynić dobro i sprawiać, że Święta są naprawdę wyjątkowe.