Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w prelekcji ekologicznej na temat segregacji odpadów, recyklingu i ochronie środowiska.
Uczniowie obejrzeli bajkę edukacyjną pt. Ekologiczny patrol, a na koniec otrzymali słodką niespodziankę i mały „ ekologiczny prezencik”.