„Sensoryczne odkrywanie świata” to projekt innowacyjny realizowany w klasach pierwszych naszej szkoły w okresie od lutego do czerwca 2026 roku.
Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, a prowadzą je panie P. Sima i M. Barczak. Przedstawiamy fotorelację z pierwszych zajęć pt. „Zimowe laboratorium zmysłów”.