W wzwiązku z zajęciem przez klasę 5 A II miejsca w konkursie organizowanym przez Jump Planet Piotrków Trybunalski dnia 7 stycznia 2026 r. byliśmy na zabawie w parku trampolin.
Skakaliśmy bardzo wysoko, robiliśmy salta i graliśmy w różne gry ruchowe - widać, że po świętach nie straciliśmy formy.
Było dużo śmiechu i radości, a zabawa sprawiła nam wiele frajdy.
Wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Już nie możemy doczekać się kolejnych takich zajęć.
Było dużo śmiechu i radości, a zabawa sprawiła nam wiele frajdy.
Wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Już nie możemy doczekać się kolejnych takich zajęć.