18 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbył się festiwal „Najpiękniejsze piosenki z bajek i baśni”, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury oraz Szkołę Podstawową nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim.
Naszą szkołę w kategorii solistek klas 4–6 reprezentowały Agata Kościańska oraz Zosia Guzik. Obie uczennice zaprezentowały się na bardzo wysokim poziomie, a konkurencja była niezwykle silna.
Z ogromną radością i dumą informujemy, że Zosia Guzik wyśpiewała II miejsce w konkursie!
Serdecznie gratulujemy obu dziewczynkom wspaniałych występów i cieszymy się, że tak pięknie rozwijają swoje talenty wokalne.
Opiekun - Anna Trajdos.
Z ogromną radością i dumą informujemy, że Zosia Guzik wyśpiewała II miejsce w konkursie!
Serdecznie gratulujemy obu dziewczynkom wspaniałych występów i cieszymy się, że tak pięknie rozwijają swoje talenty wokalne.
Opiekun - Anna Trajdos.