Ten dzień był naprawdę wyjątkowy! W całej szkole zapanowała ciepła, bożonarodzeniowa atmosfera. Uczniowie spotkali się na wigiliach klasowych, dzieląc się opłatkiem, składając sobie życzenia i spędzając czas w serdecznej, radosnej atmosferze.
Klasy IV–VIII miały okazję wysłuchać pięknego koncertu kolęd, który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Z kolei najmłodsi uczniowie obejrzeli wzruszające jasełka, pełne radości, uśmiechu i bożonarodzeniowej magii.
Na zakończenie Pani Dyrektor Magdalena Majos złożyła całej społeczności szkolnej serdeczne życzenia spokojnych, rodzinnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia.
To był dzień pełen uśmiechów, życzliwości i wspólnego świętowania!
Na zakończenie Pani Dyrektor Magdalena Majos złożyła całej społeczności szkolnej serdeczne życzenia spokojnych, rodzinnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia.
To był dzień pełen uśmiechów, życzliwości i wspólnego świętowania!