SZÓSTOKLASIŚCI KOŃCZĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ

Uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas szóstych SP13
Dnia 22 czerwca 2016 roku w MOK w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 dla uczniów klas szóstych z SP13. Na spotkanie przyszli uczniowie kończący szkołę podstawową, dyrekcja, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Były przemówienia, dużo wspomnień, a uczniowie zostali nagrodzeni wieloma wyróżnieniami i nagrodami za osiągnięcia w nauce, działalności społecznej, konkursach… Na zakończenie spotkania grupa uczniów z koła teatralnego wystąpiła przed publicznością w przedstawieniu pt. „Czerwony Kapturek, który szuka księcia – przedstawienie profilaktyczne związane z zagrożeniami w Internecie”.
Uroczystość była wspaniała i zapewne na długo pozostanie w pamięci społeczności szkolnej oraz absolwentów SP13.