Szkoła Podstawowa nr 13
im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim

Wizyta klas pierwszych w Teatrze Piccolo w Łodzi

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
W poniedziałek (12 stycznia 2026 r.) uczniowie klas pierwszych wybrali się na wycieczkę do Teatru Piccolo w Łodzi, gdzie obejrzeli przedstawienie pt. „Pewnego razu w Lodowej Krainie”. 
Spektakl przeniósł dzieci w magiczny świat pełen przygód, barwnych postaci i pięknej muzyki. Mali widzowie z dużym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, ucząc się przy tym wartości takich jak przyjaźń, odwaga i wzajemna pomoc. Wyjazd do teatru był dla uczniów nie tylko wspaniałą rozrywką, ale także cenną lekcją kulturalnego zachowania w miejscu publicznym. Wszyscy wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.
powrót