W niedzielę, 22 lutego 2026 roku, uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się na mecz piłki siatkowej pomiędzy drużynami PGE GiEK Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów. Spotkanie rozegrano w Hali Energia w Bełchatowie.
Od pierwszych minut mecz dostarczał wielu emocji Zawodnicy Skry zaprezentowali bardzo dobrą formę – imponowali skutecznością w ataku oraz solidną grą w obronie Dzięki temu gospodarze kontrolowali przebieg spotkania i ostatecznie zwyciężyli 3:1
Na trybunach panowała wspaniała atmosfera Licznie zgromadzeni kibice głośno dopingowali swoją drużynę, co dodatkowo motywowało zawodników do walki
Wyjazd był niezwykle udany i dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji. W planach są już kolejne wyjazdy na mecze siatkówki – warto być czujnym!
Na trybunach panowała wspaniała atmosfera Licznie zgromadzeni kibice głośno dopingowali swoją drużynę, co dodatkowo motywowało zawodników do walki
Wyjazd był niezwykle udany i dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji. W planach są już kolejne wyjazdy na mecze siatkówki – warto być czujnym!