Z radością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu fotograficznego „Moje ferie!”, zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłane zdjęcia – były pełne zimowego klimatu, emocji i kreatywności. Wybór najlepszych prac nie był łatwy!
Nagrodzone osoby:
Olek VIIIb
Antek VIIIc
Ula i Amelka VIa
Zosia, Hania i Lena VIb
Zoja Va
Zosia i Igor Vb
Antek i Julka IVb
Laureatom serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy także wszystkim uczniom za udział w konkursie i za to, że podzieliliście się z nami swoimi feriowymi wspomnieniami
Nagrodą w konkursie jest wejściówka do kina Helios
Zwycięzców zapraszamy do kontaktu z opiekunem Samorządu Uczniowskiego – Małgorzatą Adamowicz.
Jeszcze raz gratulujemy i… do zobaczenia w kolejnych konkursach!
Nagrodzone osoby:
Olek VIIIb
Antek VIIIc
Ula i Amelka VIa
Zosia, Hania i Lena VIb
Zoja Va
Zosia i Igor Vb
Antek i Julka IVb
Laureatom serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy także wszystkim uczniom za udział w konkursie i za to, że podzieliliście się z nami swoimi feriowymi wspomnieniami
Nagrodą w konkursie jest wejściówka do kina Helios
Zwycięzców zapraszamy do kontaktu z opiekunem Samorządu Uczniowskiego – Małgorzatą Adamowicz.
Jeszcze raz gratulujemy i… do zobaczenia w kolejnych konkursach!