W sobotę, 11 kwietnia odbył się w naszej szkole XV Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Szanuj Ziemię". Tym razem tematyka konkursu związana była z powietrzem.
Uczniowie odpowiadali na pytania związane z zanieczyszczeniami powietrza, jego składem, walką ze smogiem i różnymi zjawiskami atmosferycznymi. Rywalizacja składała się z trzech części: testu, pytań otwartych i diagramu, w którym uczniowie szukali haseł związanych z ekologią. Dla uczestników i ich opiekunów uczniowie z klasy IIIa i IIIb przygotowali niezwykle ciekawe przedstawienie o tematyce ekologicznej.
Oto wyniki konkursu:
I miejsce -SP13,
II miejsce -SP8 i SP12,
III miejsce -SP2,
IV miejsce -SP10.
Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne nagrody ufundowane przez Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.
Oto wyniki konkursu:
I miejsce -SP13,
II miejsce -SP8 i SP12,
III miejsce -SP2,
IV miejsce -SP10.
Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne nagrody ufundowane przez Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.