Szkoła Podstawowa nr 13
im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim

Samorządy klasowe

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =

SAMORZĄDY KLASOWE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
ROK SZKOLNY 2021/2022

 

KLASY I – III
 

Klasa I A

Wychowawca: mgr Izabela Dzwonnik
Samorząd klasowy:

Zoja Jurek
Alicja Kalisiak
Justyna Dubik

 

Klasa I B

Wychowawca: mgr Katarzyna Pielużek
Samorząd klasowy:

Nina Kamińska
Igor Woszczyk
Tymon Antoszczyk

 

Klasa I C

Wychowawca: mgr Katarzyna Sawicka
Samorząd klasowy:

Julia Fater
Dawid Pilarczyk
Jan Haładaj

 

Klasa II A

Wychowawca: mgr Dorota Barczak
Samorząd klasowy:

Julia Delipacy
Wiktor Marchlewicz
Amelia Smolarek

 

Klasa II B

Wychowawca: mgr Agnieszka Cieśliczka
Samorząd klasowy:

Bartosz Sowa
Kalina Spinek
Zofia Kołodziejska

 

Klasa III A

Wychowawca: mgr Anita Nadolska
Samorząd klasowy:

Kacper Kopiecki
Oliwia Kopacka
Michal Mazur

 

Klasa III B

Wychowawca: mgr Iwona Brylikowska
Samorząd klasowy:

Dominik Kościański
Aleksander Lassota
Julian Tokarek

 

 

KLASY IV – VIII

Klasa IV A

Wychowawca: mgr Agata MIchalec
Samorząd klasowy:

Julia Lipska
Szymon Kubik
Eryk Kuc

 

Klasa IV B

Wychowawca: mgr Anna Trajdos
Samorząd klasowy:

Piotr Wieczorek
Adam Mielczarek
Juila Królikiewicz

Klasa IV C

Wychowawca: mgr Joanna Nowak
Samorząd klasowy:

Zuzanna Piskórz
Jonna Gałkowska
Alicja Woźniakowska

 

Klasa V A

Wychowawca: mgr Żanna Jaros - Zawadzka
Samorząd klasowy:

Michalina Wróbel
Mikołaj Kamiński
Stanislaw Wieczorek


Klasa V B

Wychowawca: mgr Longina Gajewska
Samorząd klasowy:

Adam Dudek
Edyta Jurdzak
Zofia Góra

 

Klasa V C

Wychowawca: mgr Dorota Sośnia
Samorząd klasowy:

Amelia Kiełbik
Hanna Grzejda
Krzysztof Krasoń


Klasa VI A

Wychowawca: mgr Agnieszka Michalska
Samorząd klasowy:

Miłosz Sitarz
Igor Wolski
Małgorzata Granowska

 

Klasa VI B

Wychowawca: mgr Monika Chyla
Samorząd klasowy:

Olga Wąchała
Adam Zaremba
Nikola Bodecka


Klasa VII A

Wychowawca: mgr Katarzyna Skrzypczyk
Samorząd klasowy:

Dawid Roszkowski
Gustaw Kubala
Filip Gajda

 

Klasa VII B

Wychowawca: mgr Izabela Pietras
Samorząd klasowy:

Lena Kozera
Nadia Hejniak
Julia Cygan

 

Klasa VII C

Wychowawca: mgr Joanna Bisaga
Samorząd klasowy:

Julia Piasecka
Weronika Sowa
Alicja Gajkowska


Klasa VII D

Wychowawca: mgr Wioletta Puchalska
Samorząd klasowy:

Aleksander Walczak
Wojciech Frankowski
Jakub Pacześ

 

Klasa VIII A

Wychowawca: mgr Małgorzata Adamowicz
Samorząd klasowy:

Szymon Budziłło
Adrian Szczypiorski
Julia Ślusarczyk

 

Klasa VIII B

Wychowawca: mgr Monika Strzeszyńska
Samorząd klasowy:

Jakub Grabowski
Wiktoria Szymczyk
Hanna Depczyńska

 

Klasa VIII C

Wychowawca: mgr Sebastian Sielski
Samorząd klasowy:

Kaja Bujacz
Miłosz Misztela
Julia Szafrańska

 

Klasa VIII D

Wychowawca: mgr Joanna Trocha
Samorząd klasowy:

Monika Mielczarek
Antoni Sadowski
Patrycja Olejnik

 

Klasa VIII E

Wychowawca: mgr Izabella Remisz
Samorząd klasowy:

Daria Nowak
Dorian Świstak
Zuzanna Olejnik