Szkoła Podstawowa nr 13
im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim

Samorządy klasowe

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =

SAMORZĄDY KLASOWE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
ROK SZKOLNY 2022/2023

 

KLASY I – III
 

Klasa I A

Wychowawca: mgr Marta Wiewióra
Samorząd klasowy:

Martyna Sauerman
Maja Raczkowska
Kalina Jakubiak

 

Klasa I B

Wychowawca: mgr Iwona Brylikowska
Samorząd klasowy:

Wioleta Jurdzak
Marcel Michalski
Julia Zielonka

 

Klasa II A

Wychowawca: mgr Izabela Dzwonnik
Samorząd klasowy:

Liliana Sobierska
Franciszek Dudek
Vivianna Kapuścińska

 

Klasa II B

Wychowawca: mgr Katarzyna Pielużek
Samorząd klasowy:

Natalia Ryszka
Anna Olejnik
Kornelia Kowalska

 

Klasa II C

Wychowawca: mgr Katarzyna Sawicka
Samorząd klasowy:

Jan Haładaj
Julia Fater
Igor Widera

 

Klasa III A

Wychowawca: mgr Dorota Barczak
Samorząd klasowy:

Julia Delipacy
Urszula Kamińska
Nadia Owczarek

 

Klasa III B

Wychowawca: mgr Agnieszka Cieśliczka
Samorząd klasowy:

Bartosz Sowa
Zofia Kołodziejska
Dominik Chrząstek

 

 

KLASY IV – VIII

Klasa IV A

Wychowawca: mgr Małgorzata Adamowicz
Samorząd klasowy:

Kacper Kopiecki
Nikola Olszewska
Ada Ćwiklińska

 

Klasa IV B

Wychowawca: mgr Joanna Trocha
Samorząd klasowy:

Brian Diallo
Filip Król
Aleksander Lassota


Klasa V A

Wychowawca: mgr Agata Michalec
Samorząd klasowy:

Julia Lipska
Marcel Wojtala
Wiktor Niepsuj

 

Klasa V B

Wychowawca: mgr Anna Trajdos
Samorząd klasowy:

Artur Wojtasik
Julia Królikiewicz
Adam Mielczarek


Klasa V C

Wychowawca: mgr Joanna Nowak
Samorząd klasowy:

Zuzanna Chudy
Zuzanna Piskórz
Alicja Woźniakowska

 

Klasa VI A

Wychowawca: mgr Żanna Jaros - Zawadzka
Samorząd klasowy:

Marcel Jędrzejczyk
Adam Fraj
Szymon Tokarski


Klasa VI B

Wychowawca: mgr Longina Gajewska
Samorząd klasowy:

Natalia Błaszczyk
Zofia Góra
Wojciech Banaszczyk

 

Klasa VI C

Wychowawca: mgr Dorota Sośnia
Samorząd klasowy:

Amelia Kiełbik
Krzysztof Krasoń
Filip Szokalski
Hanna Grzejda


Klasa VII A

Wychowawca: mgr Agnieszka Michalska
Samorząd klasowy:

Miłosz Sitarz
Bartosz Krzysztofik
Filip Winkiel

 

Klasa VII B

Wychowawca: mgr Monika Chyla
Samorząd klasowy:

Mateusz Kurp
Apolonia Tomicka
Jakub Janiszewski


Klasa VIII A

Wychowawca: mgr Katarzyna Skrzypczyk
Samorząd klasowy:

Julia Pałac
Damian Cecotka
Filip Gajda


Klasa VIII B

Wychowawca: mgr Izabela Pietras
Samorząd klasowy:

Szymon Dzwonnik
Julia Cygan
Paweł Malinowski

 

Klasa VIII C

Wychowawca: mgr Joanna Bisaga
Samorząd klasowy:

Julia Piasecka
Weronika Sowa
Alicja Gajkowska

 

Klasa VIII D

Wychowawca: mgr Wioletta Puchalska
Samorząd klasowy:

Aleksander Walczak
Jakub Pacześ
Izabela Smolińska