SKC

Drodzy Uczniowie, Rodzice
Szanowne Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za całoroczny udział w akcji charytatywnej "KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE".
Zwracam się prośbą, aby cały czas pamiętać o naszej akcji, również podczas wakacji. Bardzo proszę o zbieranie znaczków. To naprawdę nic nie kosztuje, a może pomóc innym.
Życzę wszystkim dobrego, zasłużonego wakacyjnego odpoczynku.
Do zobaczenia po wakacjach.

Anna Jagiełło-Hoffman

Akcja charytatywna
Od 2013 roku uczestniczymy w akcji charytatywnej pt: "Każdy znaczek wspiera misje". Zbieramy zużyte znaczki pocztowe i wysyłamy do zakonu księży Werbistów w Pieniężnie. Tam specjalna grupa misyjna nadesłane znaczki sortuje i sprzedaje. Uzyskane w ten sposób pieniądze przekazuje na misje.
Każdy znaczek ostemplowany  należy wyciąć z półcentymetrowym marginesem. Jeśli jest to możliwe, to tak go wyciąć, aby nie uszkodzić. Prosimy nie odklejać stemplowanych znaczków!
Zapraszam do współpracy.

koordynator akcji