SKC

Rok szkolny 2022/2023

Podziękowania za znaczki

*************************************************************

W dniach od 13.12. - 15.12.2022 odbyła się w naszej szkole sprzedaż świec Caritas oraz sianka na stół wigilijny.
Cała społeczność szkolna bardzo ochoczo włączyła się w akcję przeprowadzoną przez Szkolne Koło Caritas
Bardzo dziękujemy wolontariuszom za aktywny udział w pracach Szkolnego Koła Caritas, a także wszystkim, którzy ochoczo nabywali rozprowadzane świece i sianko na stół wigilijny.
Pragniemy Wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Niech maleńki Jezus narodzi się w naszych sercach i przyniesie swoje błogosławieństwo na cały Nowy Rok 2023.

- życzą opiekunowie SKC

Drodzy Uczniowie, Rodzice
Szanowne Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim

Bardzo dziękuję za zaangażowanie w zbieranie znaczków, które wysyłamy do Pieniężna, do Ojców Werbistów.
Życzę Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji niech ten zbliżający się Czas Bożego Narodzenia będzie dobrym czasem odpoczynku i nabierania sił na Nowy Rok 2023. Niech narodzony Jezus przyniesie nam tylko to czego potrzebujemy, a nade wszystko niech nam Błogosławi na każdy dzień Nowego Roku.

Koordynator akcji
„Każdy znaczek wspiera misji

Rok szkolny 2021/2022
Drodzy Uczniowie, Rodzice
Szanowne Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za całoroczny udział w akcji charytatywnej "KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE".
Zwracam się prośbą, aby cały czas pamiętać o naszej akcji, również podczas wakacji. Bardzo proszę o zbieranie znaczków. To naprawdę nic nie kosztuje, a może pomóc innym.
Życzę wszystkim dobrego, zasłużonego wakacyjnego odpoczynku.
Do zobaczenia po wakacjach.

Akcja charytatywna
Od 2013 roku uczestniczymy w akcji charytatywnej pt: "Każdy znaczek wspiera misje". Zbieramy zużyte znaczki pocztowe i wysyłamy do zakonu księży Werbistów w Pieniężnie. Tam specjalna grupa misyjna nadesłane znaczki sortuje i sprzedaje. Uzyskane w ten sposób pieniądze przekazuje na misje.
Każdy znaczek ostemplowany  należy wyciąć z półcentymetrowym marginesem. Jeśli jest to możliwe, to tak go wyciąć, aby nie uszkodzić. Prosimy nie odklejać stemplowanych znaczków!
Zapraszam do współpracy.

koordynator akcji