20151105_090054
Pracowity miesiąc...
  1. Wykonanie gazetki na korytarzu szkolnym pt. Listopadowi solenizanci.
  2. 5.11.2015r. odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej międzyszkolny konkurs czytelniczy pt. Ksiażkę nosi w sobie każdy... nawet gwiazdy. Nasi uczniowie: Nadia Mazerant, Alicja Kociołek, Julian Nowak oraz Jakub Szczepański z kl.III A wykazali się wiedzą na temat życia i twórczości polskich celebrytów oraz umiejętnościami aktorskimi – prezentując scenkę pt. Prognoza pogody według Jarosława Kreta. Zdobyli I miejsce.
  3. Zakupienie nowych książek dla uczniów w ramach akcji Książki naszych marzeń zorganizowanej przez MEN.
  4. 27.11.2015r. odbyły się andrzejki, biblioteka szkolna stała się magicznym miejscem. Przygotowano stanowiska, przy których można było sobie powróżyć i poznać swoją przyszłość przepowiedzianą przez wróżkę.