Świąteczna Zbiórka Książek dla Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej

Czytanie to nie tylko przyjemność, lecz także sposób na ucieczkę od codzienności...
Szanowni Rodzice i Uczniowie,
zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie naszej inicjatywy!
Zapraszamy do przyłączenia się do Świątecznej Zbiórki Książek dla Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim - wspaniałego działania, które wzbogaci życie innych!
Chcielibyśmy rozszerzyć zbiory biblioteki DPS-u. Dla wielu z Podopiecznych czytanie to nie tylko przyjemność, lecz także sposób na ucieczkę od codzienności, naukę nowych rzeczy oraz podróżowanie w świat wyobraźni.
Dar w formie książek z literaturą dla dorosłych (nowych czy używanych) będzie nieoceniony, niezależnie od gatunku czy tematyki. Każda pozycja zostanie przyjęta z ogromną wdzięcznością i trafi do rąk tych, którzy cenią każdy dar od serca.
Z racji, że będzie to świąteczna niespodzianka dla osób starszych, bardzo prosimy, by podarowane książki były w dobrym stanie i ze standardową lub większą czcionką.
Książki prosimy przynosić do Biblioteki Szkolnej. Zbiórka potrwa do 15.12.2023
Z góry dziękujemy za każdy dar. Wasza życzliwość przyczyni się do tworzenia pięknych chwil i niezapomnianych historii w życiu Podopiecznych DPS-u.
P. S. A jeśli chce się uszczęśliwić jeszcze mocniej, można do książki dołożyć jakąś słodkość np. czekoladę. Tego także Podopiecznym DPS-u brakuje najbardziej.

Z wyrazami szacunku,
Nauczyciel bibliotekarz oraz Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego