MINI PIŁKA SIATKOWA

Turniej Mini Piłki Siatkowej (5 spotkań)

Od października 2015 r. do marca 2016 r. w soboty raz w miesiącu rozegrany został turniej mini piłki siatkowej (5 spotkań), którego organizatorem był Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Volley 5”. Zawody przeznaczone były dla chłopców z roczników 2003-2004 (kl. V i VI) i miały na celu rozwój zawodników, doskonalenie umiejętności techniczno - taktycznych oraz walory rywalizacji sportowej. Klasy piąte grały w zespołach 3-osobowych, a klasy szóste w 4-osobowych. W zawodach wystartowało 21 drużyn ze szkół z Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego oraz Dąbrowy nad Czarną, w tym 13 z klas V-tych i 8 z klas VI-tych. Naszą szkołę reprezentowały po trzy drużyny w obu kategoriach wiekowych i wywalczyły II miejsce w czwórkach oraz III i IV miejsce w trójkach. Brawo chłopcy!