MISTRZ Z SP13 W IBP

DSC_0014
Dnia 18 września 2015 r. na Bugaju odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym organizowane przez Szkolny Związek Sportowy zawody rangi Mistrzostw Miasta, były to Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców.
W zawodach tych wszyscy uczestnicy mają do pokonania dystans 1000m, a każda ze szkół piotrkowskich ma prawo wystawić pięć zawodniczek i pięciu zawodników. Reprezentacja SP 13 spisała się bardzo dobrze, a nasz największy sukces to zwycięstwo i tytuł Mistrza Miasta w IBP Mateusza Kaflowskiego, który będzie reprezentował nasze miasto na Finałach Wojewódzkich. Wśród dziewcząt świetnie spisała się najmłodsza w naszej reprezentacji, zaledwie dziesięcioletnia Alicja Filipiak zajmując VIII miejsce. Zaraz za pierwszą dziesiątką uplasowali się również Patrycja Zając, Daria Bujacz i Krzysztof Błaszczyk.
Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy wspaniałej walki na trasie biegu.