Nasi tenisiści stołowi wicemistrzami Miasta

Drużynowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego
TENISIŚCI STOŁOWI TRZYNASTKI VICEMISTRZAMI MIASTA 2023

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w hali Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego OSiR-u w Piotrkowie Trybunalskim, 31.10.2023 rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych klas VII-VIII. Tradycyjnie bardzo dobrze zaprezentowały się w nich reprezentacje SP nr 13 Piotrków Tryb. Dziewczęta  zajęły III miejsce, natomiast chłopcy przegrywając w jedynie w finale zajęli II miejsce w Mieście.
Drużyna dziewcząt wystąpiła składzie: Olga Wąchała. Wiktoria Bąk, Pola Tomicka, Kaja Wijata, natomiast drużyna chłopców to: Antoni Magiera, Bartosz Dziubecki, Patryk Pałubski.
Chłopcy  uzyskali awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się we wtorek 07.11.2023 w Dobryszycach.

Serdecznie gratulujemy obu zespołom i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun zespołów – Izabella Remisz