7 + 6 =
IMG_3779
Podsumowanie imprezy: Puchar Trybunalski 2017
(21-22 października 2017; HALA ZSP 4 Piotrków Trybunalski.)
W dniach 21-22.10.2017 roku rozegrany został Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców „Puchar Trybunalski 2017” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 13 pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka. Tegoroczna edycja imprezy została rozegrana w 4 kategoriach: dwójek, trójek, czwórek i po raz pierwszy w historii turnieju szóstek siatkarskich. Do Piotrkowa przyjechały czołowe zespoły z całej Polski, włączając złotych, srebrnych i brązowych medalistów mistrzostw Polski. Na hali ZSP 4 w Piotrkowie Trybunalskim poza gospodarzami, rywalizowały następujące zespoły: „Lechia” Tomaszów Mazowiecki, Metro Warszawa, Plas Kielce, Wifama Łódź, Bzura Ozorków, Saska Volley, Lechia SP13 Joker, MUKS Rawa Mazowiecka, SP 91 Łódź, Krótka Piłka Łódź, WRZOS Międzyborów, Zielonka, SP2 Volley Team Żychlin, Ibis Mirzec. Przez dwa dni rozegrane zostało kilkaset meczy, w których rywalizowało ponad 250 zawodników, a więc po raz kolejny więcej niż w roku ubiegłym. Program artystyczny na otwarcie imprezy przygotowały cheerleaderki ze szkoły tańca „Simare”.
Tegoroczna edycja turnieju, tak jak poprzednie, stała na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym, co znalazło potwierdzenie w komentarzach trenerów drużyn uczestniczących w turnieju.
Puchary odebrali zwycięzcy poszczególnych kategorii, a okolicznościowe medale upamiętniające 800-lecie Piotrkowa Trybunalskiego zespoły, które uplasowały się na podium imprezy. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe imienne dyplomy. Wyniki poszczególnych kategorii znajdują się poniżej.

Klasyfikacja czołowych drużyn w poszczególnych kategoriach wyglądała następująco: