SZKOLNA LIGA 2017/2018-PODSUMOWANIE

Podsumowanie Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2017/2018…
Dnia 18 października 2018 roku w piotrkowskiej hali Relax miało miejsce podsumowanie rozgrywek w ramach Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2017/2018. W trakcie imprezy wręczono puchary, dyplomy i nagrody pieniężne na sprzęt sportowy dla poszczególnych szkół piotrkowskich. SP 13 rywalizując w piłce siatkowej, koszykowej, ręcznej i mocowaniu uplasowała się w klasyfikacji generalnej na V miejscu (IV miejsce w Igrzyskach Dzieci i VI miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej). Podczas spotkania podsumowano również rozgrywki organizowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Wszystkim uczniom startującym w Mistrzostwach Miasta i w Młodzieżowej Szkolnej Lidze OSiR 2017/2018 serdecznie DZIĘKUJEMY!!!
Nauczyciele wychowania fizycznego w SP 13