ZABAWA "PRZEBIERAŃCÓW NA LODZIE"

I miejsce na podium dla uczniów z SP13 za "najfajniejszy strój"...
Jak co roku w zimę, dzieciaki z „trzynastki” wyczekują „tłustego czwartku”. W tym dniu, bowiem „odświeżamy” stare szafy i przebrani wskakujemy w łyżwy, by móc bawić się na lodzie. 23 lutego 2017 roku atmosfera karnawałowa przy muzyce na lodzie, połączona ze słodkościami - obowiązkowym pączkiem - dała nam w tym roku takiej energii, że współrywalizując z innymi szkołami w slalomie, dojechaliśmy na metę na pierwszym miejscu. Ponadto udało nam się wywalczyć również miejsce trzecie. Dwa tegoroczne miejsca na podium /I i III/ to ogromny sukces naszych łyżwiarzy. Ale to nie wszystko! Otóż Magda Major, uczennica klasy V B, wywalczyła jedną z głównych nagród w kategorii „najfajniejszy strój ucznia”, do której dołączyła nasza nauczycielka w-f Barbara Dąbrowska w kategorii „najfajniejszy strój nauczyciela”. Nasz duet naprawdę „pasował” do siebie, nie tylko kolorystycznie, bowiem pani Basia jest wychowawczynią Madzi. A za rok... znowu „odświeżymy” nasze szafy...i będzie ZABAWA!
Opiekunowie grupy:
Barbara Dąbrowska, Joanna Trocha.