Kreatywna świetlica

Wrzesień 2022 r.
KREATYWNA ŚWIETLICA

Wrzesień na świetlicy szkolnej upłynął pod hasłem „tworzenia”. Wszystko zaczęło się od Międzynarodowego Dnia Kropki – święta kreatywności, odwagi i zabawy. Przy wykorzystaniu różnych technik i pomysłów dzieci tworzyły kropkowe dzieła sztuki. Wrzesień to również czas oczekiwania na przyjście jesieni. W związku z tym wychowankowie świetlicy tworzyli kompozycje jesienne przy użyciu różnych materiałów tj: bibuła, plastelina, filc, kolorowe papiery, mazaki czy kredki. Świętowaliśmy również Europejski Dzień Języków – dzieci uczyły się powitań w różnych językach, alfabetu angielskiego, poznawały najważniejsze informacje dotyczące państw europejskich, rysowały flagi tych państw, rozwiązywały zagadki i krzyżówki.

Organizator zajęć: Małgorzata Szymczyk