Turniej warcabowy w świetlicy.

Warcaby to nie tylko gra planszowa, lecz także edukacyjna, bowiem uczy m.in. koncentracji, cierpliwości, gry „fair play”, wprowadza elementy zdrowego współzawodnictwa, rozwija umiejętności planowania i realizacji różnych strategii.
Wychowankowie naszej świetlicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w Turnieju Warcabowym, który został rozegrany 12-14 czerwca. Do turnieju mógł zgłosić się każdy uczeń z klas I-III zapisany do świetlicy. Uczniowie przed rozgrywkami ćwiczyli ze swoimi kolegami i koleżankami w świetlicy, jak również w domu. Turniejowi towarzyszyły pozytywne emocje, koledzy kibicowali, wszyscy byli skupieni na rozgrywkach. Pomysł turnieju podobał się zarówno uczestnikom, jak i kibicującym. Wielu uczniów już zgłosiło chęć udziału w kolejnym takim przedsięwzięciu. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy potęgi umysłu. Najlepsi dostaną nagrody niespodzianki i dyplomy, które zostaną wręczone 20 czerwca.