Warcaby to nie tylko gra planszowa, lecz także edukacyjna, bowiem uczy m.in. koncentracji, cierpliwości, gry „fair play”, wprowadza elementy zdrowego współzawodnictwa, rozwija umiejętności planowania i realizacji różnych strategii.
Bezpieczeństwo podczas wakacji
Dzień Kaczora Donalda obchodzony jest co roku 9 czerwca. Święto przypada w rocznicę pierwszego pojawienia się tej postaci na ekranie.
22-05-2024

Dzień Pszczół

W dniu 20 maja obchodziliśmy Światowy Dzień Pszczół, święto ustanowione przez Organizację Narodów Zjednoczonych, którego celem jest podkreślenie znaczenia pszczół w pozyskiwaniu żywności i zwrócenie uwagi na zagrożenia cywilizacyjne dla tych owadów.
21-05-2024

Dzień Kosmosu

Cele edukacyjne:
22-04-2024

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi nazywany także Międzynarodowym Dniem Ziemi, to coroczne wydarzenie obchodzone w celu promowania ochrony środowiska, poszerzania świadomości ekologicznej i inspirowania do życia w zgodzie z naturą. Idea obchodów Dnia Ziemi została zapoczątkowana w 1970 r. przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona.
19-04-2024

"Ruch to zdrowie"

W świetlicy szkolnej organizowane są zajęcia wspierające fizyczny rozwój uczniów...
W dniu 12.04.2024r. w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Czekolady