Konkurs na ozdobę wielkanocną

Jajko, kurka, baranek, króliczek lub stroik.
Regulamin konkursu na ozdobę wielkanocną
1. Przedmiotem konkursu jest ozdoba wielkanocna – może to być jajko, kurka, baranek lub króliczek, stroik.
2. Technika wykonania prac jest dowolna np. ozdoba przygotowana z masy solnej, papieru, tkaniny, wykonana metodą quillingu, decoupage, origami.
3. Prace opatrzone metryczką zawierającą następujące dane: imię i nazwisko uczestnika, klasa należy dostarczyć do sali nr 19 do 17 marca 2023r.
4. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. Zwycięskie prace, tj. trzy pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych:
  • I kategoria – uczniowie klas I-III,
  • II kategoria – uczniowie klas IV-VIII
zostaną nagrodzone.
5. Ozdoba wielkanocna zgłoszona do konkursu przechodzi na własność organizatora, który zastrzega sobie prawo dysponowania pracami.
6. Celem konkursu jest:
- pobudzanie aktywności twórczej i artystycznej dzieci;
- popularyzowanie i pogłębianie wiedzy na temat tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi;
- rozwijanie zdolności manualnych;
- inspiracja do twórczych poszukiwań nowych form plastycznych.

Organizatorzy:
Katarzyna Pielużek