- informacja o terminach
Dziś, 21 czerwca 2024 r. kończymy kolejny rok szkolny pełen wyzwań, nauki i niezapomnianych chwil.
Czwartek, 20 czerwca 2024 r. to ważny dzień w historii naszej szkoły. Podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy uczniów ósmych klas, którzy zakończyli swoją edukację w murach „Trzynastki”. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu, a następnie odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły i ślubowania absolwentów.
W czwartek, 20 czerwca 2024 roku odbyło się spotkanie, na którym podsumowano pracę i osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2023/2024. Uczniowie za swoje premiowane wyniki w konkursach zostali obdarowani nagrodami, dyplomami oraz podziękowaniami.
Najlepsi uczniowie i absolwenci  piotrkowskich szkół zostali dziś nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Juliusza Wiernickiego za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2023/2024.
W roku szkolnym 2023/24 odbywały się zajęcia koła przyrodniczego, w którym licznie uczestniczyli uczniowie z klas IV a, V a oraz V b.
Dnia 17 czerwca odbyła się w naszej szkole debata dla klas VIII pod hasłem "Jak nie dać się dezinformacji?", zorganizowana przez pedagoga specjalnego panią Monikę Strzeszyńską. Debata została poprzedzona warsztatami pod tym samym tytułem. Wszystko przeprowadzili pani Małgorzata Kociniak z Euro-Centrum w Piotrkowie Trybunalskim i pan Bartosz Mądry - pracownik Konsulatu Brytyjskiego w Łodzi, na zaproszenie pani Moniki. Całe przedsięwzięcie należy do projektu "Już wiem!" z programu ERASMUS +.
Z radością informujemy, że uczennica klasy VIb, Alicja Banaszczyk, zdobywczyni I miejsca w XVIII Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym "DZIEJE APOSTOLSKIE cz. 2" dla klas V-VI wraz z pozostałymi laureatami, odebrała nagrodę podczas II Dnia Wspólnoty Kościoła Łódzkiego odbywającego się 15 czerwca 2024 w Archikatedrze Łódzkiej.
Dzisiaj uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli Małgorzaty Adamowicz, Izabeli Pietras, Anny Jagiełło-Hoffman oraz Łukasza Eksmana wzięli udział w wycieczce szkolnej do EnergyLandii.
W roku szkolnym 2023/24 w naszej szkole pod kierunkiem P. A.Nadolskiej działało koło plastyczne dla uczniów klasy Ib. Dzieci rozwijały swoje uzdolnienia i zainteresowania. Poniżej prezentujemy najciekawsze wytwory naszych pierwszaków.

ul. Romana Dmowskiego 11
tel. 44 647-21-88 fax 44 647-21-88
e-mail: sp13@sp13.piotrkow.pl

Niedziela 30 czerwca 2024

Marcjalis, Bazyli, Władysława, Ciechosława, Leon, Emilia, Leona, Lucyna, Trofim, Władysław, Ermentruda, Teobald

Ile czasu spędzasz przed komputerem?

Zobacz wyniki