Szkoła Podstawowa nr 13
im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim

Harmonogram 
Dnia 17 czerwca odbyła się w naszej szkole debata dla klas VIII pod hasłem "Jak nie dać się dezinformacji?", zorganizowana przez pedagoga specjalnego panią Monikę Strzeszyńską. Debata została poprzedzona warsztatami pod tym samym tytułem. Wszystko przeprowadzili pani Małgorzata Kociniak z Euro-Centrum w Piotrkowie Trybunalskim i pan Bartosz Mądry - pracownik Konsulatu Brytyjskiego w Łodzi, na zaproszenie pani Moniki. Całe przedsięwzięcie należy do projektu "Już wiem!" z programu ERASMUS +.
Z radością informujemy, że uczennica klasy VIb, Alicja Banaszczyk, zdobywczyni I miejsca w XVIII Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym "DZIEJE APOSTOLSKIE cz. 2" dla klas V-VI wraz z pozostałymi laureatami, odebrała nagrodę podczas II Dnia Wspólnoty Kościoła Łódzkiego odbywającego się 15 czerwca 2024 w Archikatedrze Łódzkiej.
Dzisiaj uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli Małgorzaty Adamowicz, Izabeli Pietras, Anny Jagiełło-Hoffman oraz Łukasza Eksmana wzięli udział w wycieczce szkolnej do EnergyLandii.
W roku szkolnym 2023/24 w naszej szkole pod kierunkiem P. A.Nadolskiej działało koło plastyczne dla uczniów klasy Ib. Dzieci rozwijały swoje uzdolnienia i zainteresowania. Poniżej prezentujemy najciekawsze wytwory naszych pierwszaków.
Dnia 10 czerwca uczniowie klas drugich odbyli edukacyjną wycieczkę do Parku Belzackiego.
Idąc za słowami Woltera: "Czytajmy i tańczmy, te dwie rozrywki nigdy nie zaszkodzą światu", Rodzice Uczniów klas ósmych wraz z Wychowawcami dnia 7 czerwca bieżącego roku zorganizowali pociechom wspaniały bal, który już dziś można nazwać epickim.
7 czerwca 2024 roku uczniowie klasy II a wzięli udział w wyjątkowych zajęciach terenowych, zorganizowanych w ramach ogólnopolskiej akcji Dzień Pustej Klasy.
W czwartek 6 czerwca pierwszaki z naszej szkoły wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę po Starym Mieście. Tym razem pogoda dopisała wyśmienicie.
6 czerwca uczniowie klas trzecich wzięli udział w jednodniowej wycieczce w Góry Świętokrzyskie.

Kontakt

ul. Romana Dmowskiego 11
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 647-21-88 fax 44 647-21-88
e-mail: sp13@sp13.piotrkow.pl

Środa 19 czerwca 2024

Michalina, Borzysław, Gerwazy, Odo, Protazy, Julianna, Eurydyka

Ankieta

Ile czasu spędzasz przed komputerem?
Zobacz wyniki