Dnia 10 czerwca uczniowie klas drugich odbyli edukacyjną wycieczkę do Parku Belzackiego.
Idąc za słowami Woltera: "Czytajmy i tańczmy, te dwie rozrywki nigdy nie zaszkodzą światu", Rodzice Uczniów klas ósmych wraz z Wychowawcami dnia 7 czerwca bieżącego roku zorganizowali pociechom wspaniały bal, który już dziś można nazwać epickim.
7 czerwca 2024 roku uczniowie klasy II a wzięli udział w wyjątkowych zajęciach terenowych, zorganizowanych w ramach ogólnopolskiej akcji Dzień Pustej Klasy.
W czwartek 6 czerwca pierwszaki z naszej szkoły wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę po Starym Mieście. Tym razem pogoda dopisała wyśmienicie.
6 czerwca uczniowie klas trzecich wzięli udział w jednodniowej wycieczce w Góry Świętokrzyskie.
Ogłaszamy zakończenie realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "(Nie)zwykła Matematyka", którego celem było nie tylko rozwijanie zainteresowań i umiejętności matematycznych, ale także ukazywanie bliskiego związku matematyki z życiem codziennym.
W tym roku szkolnym, uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w wiosennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Lingua. Właśnie otrzymaliśmy wyniki konkursu.
Awans do półfinału województwa
Uczennica klasy 7a Michalina Wróbel zwyciężyła w konkursie SingEng zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10, prezentując zjawiskowe wykonanie piosenki "Hallelujah" - Tori Kelly.
Wycieczka do Bałtowa

ul. Romana Dmowskiego 11
tel. 44 647-21-88 fax 44 647-21-88
e-mail: sp13@sp13.piotrkow.pl

Niedziela 30 czerwca 2024

Marcjalis, Bazyli, Władysława, Ciechosława, Leon, Emilia, Leona, Lucyna, Trofim, Władysław, Ermentruda, Teobald

Ile czasu spędzasz przed komputerem?

Zobacz wyniki