W piątek 24 maja 2024 roku nasza drużyna złożona z uczniów klas II i III wzięła udział w Finale Wojewódzkim kategorii U10 na boiskach OSiR w Łodzi.
Zosia, Staś, Ola, Iga, Oliwka, Lenka, Kalinka i Franek odwiedzili dzisiaj kocich podopiecznych Fundacji Miasto Kotów.
bowiem w IX edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego "Piszę sercem, sercem maluję" na 125. uczestników, a tym samym na 136 utworów poetyckich uczennica p. Moniki Chyli - Aleksandra Adaszek w kategorii klas IV-VI wywalczyła I Nagrodę, zaś Bartosz Dziubecki - Wyróżnienie.
We wtorek 21 maja 2024 r. uczniowie klasy Va z wychowawcą Małgorzatą Adamowicz wzięli udział w wyjściu do redakcji Telewizji Piotrków.
W poniedziałek 20 maja 2024 r. klasy 4a i 4b odwiedziły stolicę. Pierwszym punktem programu była wizyta w Centrum Nauki Kopernik, gdzie każdy znalazł dla siebie coś interesującego.
14 maja 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się l edycja konkursu literacko-plastycznego "Książka jest dobra na wszystko".
W dniach 8-9 maja 2024 r. uczniowie klasy Va, Vb oraz VIb z wychowawcami Małgorzatą Adamowicz, Anną Trajdos i Łukaszem Eksmanem zwiedzili Sandomierz, Kazimierz Dolny i Janowiec.
W dniu 9 maja 2024 roku uczniowie z klasy 7a i 7c uczestniczyli obchodach w Dnia Europy „Europejska obiegówka” w Mediatece.
W dniach 6-7 maja uczniowie klasy 6c oraz klas siódmych pod opieką wychowawców wyruszyli na wycieczkę do Krakowa i Wieliczki.
Dnia 7 maja 2024 r. największy dolnośląski zamek i trzeci pod względem wielkości w Polsce był atrakcją szkolnej wycieczki uczniów z klas ósmych, nad którymi opiekę pełnili nauczyciele: Monika Chyla, Agnieszka Michalska i Anna Sima.

ul. Romana Dmowskiego 11
tel. 44 647-21-88 fax 44 647-21-88
e-mail: sp13@sp13.piotrkow.pl

Piątek 16 sierpnia 2024

Ambroży, Emil, Roch, Domarad, Eleuteria, Stefan, Piotra, Saba, Arsacjusz

Ile czasu spędzasz przed komputerem?

Zobacz wyniki