Szko艂a Podstawowa nr 13
im. Trybuna艂u Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim

Pasowanie na Czytelnika

Prosz臋 okre艣li膰 gdzie le偶y problem:
Prosz臋 wpisa膰 wynik dodawania:
Prosz臋 wpisa膰 wynik dodawania:
Uczniowie klas pierwszych przyj臋ci do grona czytelników
Zgodnie z tradycj膮 naszej szko艂y 10.11.2021 r. uczniowie klas pierwszych zostali przyj臋ci do grona czytelników biblioteki 馃摎馃摎馃摎. Jest to jedno z najwa偶niejszych wydarze艅 w 偶yciu biblioteki szkolnej.
G艂ównym celem uroczysto艣ci by艂o zach臋cenie najm艂odszych uczniów do korzystania z zasobów biblioteki, wypo偶yczania ksi膮偶ek oraz nieustannego rozwijania umiej臋tno艣ci czytania
馃摉馃摉馃摉.
Zanim jednak uczniowie z艂o偶yli przyrzeczenie musieli wykaza膰 si臋 znajomo艣ci膮 bajek i bajkowych postaci, z czym poradzili sobie na szóstk臋
馃槏. Po takim wprowadzeniu, uczniowie uroczy艣cie przyrzekli, 偶e b臋d膮 kocha膰 i szanowa膰 ksi膮偶ki, korzysta膰 z ich m膮dro艣ci oraz sumiennie wype艂nia膰 obowi膮zki czytelnika. Po przyrzeczeniu nast膮pi艂o uroczyste Pasowanie na Czytelnika, a na pami膮tk臋 tego wa偶nego wydarzenia ka偶dy ucze艅 otrzyma艂 drobny upominek oraz s艂odki pocz臋stunek. Naszym najm艂odszym czytelnikom 偶yczymy ciekawych przygód w 艣wiecie ksi膮偶ek. Niech ten 艣wiat rozwija Wasz膮 wyobra藕ni臋, ciekawo艣膰 i umiej臋tno艣ci.
Bibliotekarz: p. Kinga Misztela i p. Izabela Wojtasik
powr贸t