Pierwszaki na spotkaniu z dinozaurami

Wycieczka do Bałtowa
W dniu 03.06.2024. klasy pierwsze uczestniczyły w wycieczce do Bałtowa. Uczniowie podziwiali realistyczne modele prehistorycznych stworzeń. Pod opieką przewodnika tropili ślady wymarłych zwierząt, obserwowali wykopaliska i skamieniałości odkryte w Bałtowie. Mali odkrywcy zachwycili się również miniaturami najważniejszych zamków w Polsce i z entuzjazmem uczestniczyli w grze terenowej „Rycerskim szlakiem”. W chatce czarownic poznali przepisy na magiczne eliksiry. W parku Safari, na obszernym terenie zielonym, podziwiali zabytkowym autobusem współczesne zwierzęta z różnych stron świata. Największą atrakcją okazał się, zaś lunapark na łonie natury. Dzieci korzystały tutaj z licznych atrakcji, takich jak karuzele, dmuchańce oraz trampoliny. Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń oraz doskonałą zabawę.